Dzieje się tak ze względu na zapotrzebowanie na prace geodezyjne przy różnego rodzaju budowach i inwestycjach

Budowa – to tam zawsze potrzebny jest geodeta. Śląsk to jeden z obszarów gdzie praca geodetów doceniana jest przede wszystkim przy nowych inwestycjach związanych z przemysłem, infrastrukturą oraz architekturą. Profesjonalne podejście i precyzyjnie wykonana to praca – to dwie rzeczy, których oczekują klienci od przedsiębiorstw zajmujących się świadczeniem usług geodezyjnych.

Wybierz dobrą firmę geodezyjną – postaw na jakość!

Usługi świadczone przez przedsiębiorstwa geodezyjne na Śląsku wyróżniają się rzetelnym podejściem i jakością wykonywanych zadań. Wszystko zależy od ludzi. Pracownicy dobrych zakładów to inżynierowie znający bardzo dobrze zagadnienia teoretyczne i potrafiący zastosować je w praktyce. Problematyczne zadania, które pozornie wydają się bardzo trudne przy pracy profesjonalistów mogą zostać sprawnie rozwiązane.

Każde zlecenie geodety to niepowtarzalne zadanie

Do każdego zlecenia geodeci Gliwice podchodzą indywidualnie. Wiąże się to z faktem, że zarówno projekty jak i miejsca, w których mają być zrealizowanie nie powtarzają się. Elastyczne podejście wyróżnia dobrych geodetów na Śląsku. Dodatkowym atutem przy wyborze firmy do usług geodezyjnych jest innowacyjność i sprzęt jakim się posługuje. Nowoczesne urządzenia pomiarowe w znacznym stopniu usprawniają pracę, zwiększając dokładność pomiarów.

Wszystko zaczyna się od tyczenia…

Pierwszym zadaniem wykonywanym przy planach budowy jest sporządzenie mapy z uwzględnieniem granic od istniejących już nieruchomości. Po dokładnych pomiarach geodeci podejmują się zadania jakim jest tyczenie budynku. Zazwyczaj równoznacznym zleceniem jest wytyczenie sieci uzbrojenia na podstawie projektu budowlanego. Z takich usług korzystają zarówno osoby prywatne jak również przedsiębiorstwa, które planują budowy większych obiektów. Na tym jednak praca geodetów się nie kończy. Przy ukończonych budynkach należy przeprowadzić inwentaryzacje powykonawczą, czyli pomiary rejestrujące wszelkie zmiany jakie zaszły na działce od momentu rozpoczęcia budowy. Dodatkowo należy zweryfikować czy są one zgodne z projektem.

geodeta Śląsk
geodeta Śląsk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *