Atrakcje dla każdego, czyli Hotel Meridia Beach w Turcji

Urlop w Turcji? Wyczekiwany długo urlop to idealny czas na wakacje. Gdzie? Możliwości jest naprawdę dużo, jednak jedna z nich budzi ostatnio na prawdę wiele kontrowersji. Turcja to właśnie miejsce, które z jednej strony przyciąga uwagę (wczasowiczów), a z drugiej obawy. Jest to niewątpliwe piękny kraj, pełen słońca i ciekawostek przyrodniczych oraz kulinarnych. Druga strona medalu ostrzega, że jest to wciąż nieznany teren z własną tradycją i kulturą.

Między morzem a górami, czyli idealna Alanya

Planując wycieczkę do Turcji warto zwrócić szczególną uwagę na miasto Alanya oraz zlokalizowany w nim hotel Meridia Beach. Niezwykłe miasto położone z jednej strony nad Morzem Śródziemnym, a z drugiej otoczone przez góry Taurus. Turyści przyjeżdżający do miejscowości Alanya mogą podziwiać piękne szczyty łańcucha górskiego odpoczywając na plaży.

Hotel Meridia Beach – atrakcje na 5+  

Pięciogwiazdkowy hotel w Turcji pełen atrakcji to kompleks Meridia Beach.

Baseny i zjeżdżalnie wodne znajdujące się w tym obiekcie podbijają serca i wywołują radość nie tylko u dzieci, ale również u nastolatków i dorosłych. W tym miejscu każdy znajdzie coś dla siebie. Dla bardziej wymagających klientów, którzy chcą się zrelaksować podczas pobytu przygotowana jest strefa SPA.  Inne formy aktywności zapewnione przez hotel dla gości to m.in. siłownia oraz sauna, gdzie można zregenerować siły. Dla tych, którzy wybierają aktywny wypoczynek w grupie znajomych przygotowane są boiska do siatkówki plażowej, zajęcia z aerobiku a wieczorami dyskoteki. Dla najmłodszych przygotowywany jest plac zabaw, stoły tenisowe oraz różnego rodzaju animacje. Na terenie obiektu znajdują się również restauracje, bary oraz cukiernie, które przyciągają wszystkich gości bez względu na wiek.

Meridia Beach Hotel Turcja Alanya
Meridia Beach Hotel Turcja Alanya

Okna z widokiem na …

Większość turystów decyduje się na pobyt w tym hotelu ze względu na jego świetną lokalizację. Budynek główny oraz podlegające mu wille ulokowane są zaraz przy plaży. Rozległy widok morza można, zatem podziwiać z okien hotelowych. Dla gości, których okna wychodzą z drugiej strony obiektu również czeka pozytywna niespodzianka, ponieważ patrzący przez nie turyści mogą podziwiać piękne góry.

Hotel Meridia Beach – Wypoczynek dla każdego

Pięciogwiazdkowy obiekt nad Morzem Śródziemnym to idealne miejsce dla rodzin m.in. ze względu na dużą liczbę atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych wczasowiczów. Pokoje również przystosowane są do pobytu z dziećmi. Świetnym rozwiązaniem wybieranym przez rodziców są łóżka piętrowe dla ich dzieci. Zgłaszając odpowiednio wcześnie wizytę z bardzo małym dzieckiem pokój może być dodatkowo wyposażony w łóżeczko. Hotel Meridia Beach to również świetny pomysł na wakacje dla grupy przyjaciół, którzy szukają miejsca nie tylko do snu, ale również oczekują dodatkowych atrakcji. Trzy-, Cztero- a nawet pięcioosobowe pokoje przyciągają uwagę potencjalnych gości hotelowych.

Meridia Beach Hotel Turcja Alanya 14
Meridia Beach Hotel Turcja Alanya 14

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *