Wielokrotnie słyszałem od znajomego, który dzięki swojej pracy miał wiele okazji korzystać z różnego rodzaju gwoździarek, że żadne nie wywarły na nim tak wielkiego wrażenia jak te, które wyszły z fabryk Duo-Fast. I nic dziwnego. Spójrzmy, co wyróżnia produkty tej marki na poszczególnych przykładach. 

Duo-Fast gwoździarka
Duo-Fast gwoździarka

DUO-FAST DFSN 100 

Gwoździarka ta to jeden z najlepszych wyborów podczas montażu ram w stolarce przemysłowej, jednak to nie jedyne przeznaczenie omawianego przez nas narzędzia. Dzięki swojej dużej sile wbijania gwoździ (aż 5,5 bara) swoje miejsce znajdzie także podczas produkcji i montażu skrzyń opakowań eksportowych, wykonywanie poszyć i ram w produkcji domów z drewna i kontenerów a także wykonywanie drewnianych szpul do kabli.  

Duo-Fast – czy przestanie nas zaskakiwać?

Duo-Fast nie przestaje zaskakiwać – lista zalet jest prawie tak duża, jak pojemność magazynka wspomnianej wyżej gwoździarki: zależnie od wielkości gwoździ do środka zmieści się do 60 sztuk. Zakres obsługiwanych gwoździ też jest szeroki, bo aż od 50 do 100mm. Gwoździarka także została wyważona w taki sposób, by zmniejszyć odrzut redukując siłę potrzebną do pracy. W wyposażeniu standardowym znajduje się uruchamianie sekwencyjne, by zagwarantować jak najwyższy poziom bezpieczeństwa na placu budowy oraz działanie kontaktowe do pracy w zakładzie produkcyjnym. Waga urządzenia, jak na gwoździarkę z taką mocą jest niewielka: tylko 4,3 kilograma bez załadowanych gwoździ, a uchwyt pokryty gumą zapewnia komfort pracy niwelując nieprzyjemny, zimny dotyk. Dodatkowo Duo-Fast umieścił w swoim produkcie przystawkę regulującą głębokość wbijania. A to tylko nieliczne zalety, jakie możemy odkryć używając tej gwoździarki 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *