Wymarzone wczasy w Grecji, na pięknej wyspie Kos. Czy warto jechać do Hotelu Blue Lagoon Garden Stellite? Jakie są opinie? Sprawdzamy!

Zachwycające wyspy greckie, ze względu na swój malowniczy krajobraz od lat przyciągają turystów z całego świata. Jedną z takich wysp jest Kos, na której znajduje się ponad 20 pięknych plaż. Zaskakującym obszarem jest plaża Lambi, która przyciąga wczasowiczów nawet z bardziej oddalonych miejsc. Nie jest to typowo piaszczysta plaża, ponieważ w większości na jej obszarze znajdują się żwir i kamyczki, jednak to jeszcze bardziej podkreśla jej wyjątkowy charakter.

Dlaczego wybrać Blue Lagoon Garden Satellite?

Hotel Blue Lagoon Garden Satellite, który położony jest w pobliżu miasta Kos to jeden z najchętniej wybieranych obiektów. Głównym atutem tego miejsca jest lokalizacja, ponieważ odległość od plaży Lambi wynosi jedynie 800 m. Doceniana jest również estetyka hotelu. Eleganckie i zadbane miejsce przyciąga najbardziej wymagających gości.

Blue Lagoon Garden Satellite
Blue Lagoon Garden Satellite

Jasno, elegancko i …

Pięciogwiazdkowy Hotel (Blue Lagoon) Garden Stellite należy do kompleksu Blue Lagoon Resort, w którego skład wchodzą 3 główne budynki. To miejsce przeznaczone dla wszystkich gości szukających nie tylko pięknego krajobrazu przyrody za oknem, ale również estetycznego miejsca do odpoczynku oraz snu. Jasna kolorystyka wnętrza hotelu utrzymuje spokój i elegancję.

Dla gości, którzy chcą poczuć się jak w domu

Jasne, stylowe i nowoczesne pokoje w hotelu Blue Lagoon Garden Satellite pozwalają na poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Wygoda, którą gwarantuje m.in. indywidualnie sterowana klimatyzacja pozwala na dopasowanie najmniejszych szczegółów pod własne potrzeby. Wanna czy prysznic? Dla gości tego obiektu zostały przygotowane pokoje z różnymi typami łazienek, tak, aby mogli się oni poczuć jak w domu. Standardowe pokoje dwuosobowe można dodatkowo wyposażyć w dostawki dla dzieci. Udogodnienia takie jak telewizja, telefon czy lodówka są w podstawowej ofercie hotelu. Aby uatrakcyjnić pobyt na terenie obiektu, każdy pokój jest również wyposażony w taras lub balkon, na którym można wypoczywać w ciszy i spokoju.

Kiedy wybrać się do Hotelu Blue Lagoon Garden w Grecji?

Nie masz ochoty najcieplejszego okresu w ciągu roku w Meridia Hotel Beach w Turcji? W takim razie polecamy wakacje w Grecji na wyspie Kos! Aby móc docenić nie tylko piękno greckiej wyspy, ale również skorzystać z przygotowanych atrakcji warto wybrać się do Hotelu Blue Lagoon Garden Satellite wiosną lub jesienią. Dlaczego? Optymalne temperatury pozwolą nie tylko na wielogodzinny odpoczynek na plaży, ale również na różnej formy aktywności. Ciepłe i słoneczne dni sprzyjają zwiedzaniu. Dla miłośników upałów najlepszym terminem na wakacje w tym miejscu będzie lato.

Coast, Turquoise, Sea, Ocean, Boats
Błękitnie przejrzysta woda w zatoce przy hotelu Blue Lagoon Garden Satellite.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *