Wynajem samochodu dostawczego ma wiele zalet – jeśli zaczynamy swoją przygodę z własnym biznesem zamrażanie gotówki nie wydaje się być najlepszym pomysłem. Zamiast tego wystarczy odwiedzić wypożyczalnię samochodów dostawczych Karków, by podpisać umowę i nająć swojego pierwszego dostawczaka. Jeśli natomiast jesteśmy już dobrze prosperującą firmą takie wypożyczalnie również mogą okazać się zbawienne, np. podczas okresów, gdzie mamy multum zamówień albo gdy mamy jakieś duże zamówienie i przy aktualnej flocie nie sprostamy powierzonemu nam zadaniu. 

Osoby prywatne również znajdą coś dla siebie w takich miejscach. Czy to przeprowadzka czy coś innego, to właśnie auto dostawcze sprawdzi się najlepiej. Nie bez powodu często słyszałem “pożycz dostawczy” gdy wspominałem znajomym o planowanym remoncie i o problemach z transportem materiałów. 

pożycz dostawczy Kraków
pożycz dostawczy Kraków

Wypożyczalnia aut dostawczych Kraków radzi – sprawdź co pożyczasz 

Zawsze przy wynajęciu pojazdu płacimy kaucję, średnio koło 750 złotych (rozbieżności są ogromne). Jednak bardzo łatwo jest się z nią pożegnać, np. poprzez rysę na szybie, która niekoniecznie powstała z naszej winy. Wystarczy nawet, że nie zauważymy jej przy odbiorze samochodu i już możemy się pożegnać z niemałą sumą oddając dostawczaka z powrotem. Wszelkie wady i uszkodzenia powinny znaleźć się w protokole dołączonym do umowy by uniknąć przykrych niespodzianek. 

Czasami wypożyczalnia samochodów dostawczych Kraków przy oddaniu brudnego samochodu nalicza niemiły koszt, rzędu 40-50 złotych. Dlatego warto jest odwiedzić myjnię przed zwróceniem pojazdu, by nie rozczarować się niemiło przy zwrocie kaucji. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *